حجت‌الاسلام والمسلمین مختاری عنوان کرد؛

میزبانی پژوهشکده عروة‌الوثقی از ۲۲ دانش‌پژوه استرالیایی و نیوزلندی


سپهر/ رئیس پژوهشکده بین‌المللی عروة‌الوثقی با اشاره به میزبانی این پژوهشکده از ۲۲ دانش‌پژوه شیعه استرالیایی و نیوزلندی، گفت: این افراد از سوم آذرماه وارد ایران شده و برنامه‌های خود را طی ۲۱ روز در شهرهای قم، تهران و مشهد دنبال می‌کنند.

به گزارش سپهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین مختاری در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: پژوهشکده عروة‌الوثقی در راستای توجه به مخاطبان دین مبین اسلام در سطح بین‌المللی ۱۰ سالی است که فعالیت‌های مختلف علمی، پژوهشی و فرهنگی خود را دنبال کرده و تاکنون کتاب‌ها و دستاوردهای علمی مختلفی را به دست آورده است.

وی اضافه کرد: برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت آشنایی با معارف اسلامی در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برای مخاطبان خارج از کشور یکی از برنامه‌های پژوهشکده عروة‌الوثقی است.

رئیس پژوهشکده بین‌المللی عروة‌الوثقی با اشاره به دعوت این پژوهشکده از ۲۲ دانش‌پژوه شیعی از کشورهای استرالیا و نیوزلند برای سفر به ایران اسلامی اظهار کرد: این پژوهشکده به منظور آشنایی بیشتر این افراد با مذهب شیعه و تبلیغ معارف دین مبین اسلام برنامه‌های مختلفی را برای این افراد در کشور ایران برنامه‌ریزی کرده است.

وی اضافه کرد: از تاریخ سوم آذرماه هشت نفر از نیوزلند و ۱۴ نفر نیز از استرالیا در شهر مقدس قم حضور یافته و اکنون برنامه‌های مختلف آموزشی و فرهنگی از جمله کلاس‌های عقیدتی، احکام و آشنایی با منابع حدیثی، تاریخ اسلام، قرآن، تفسیر و منابع روایی برای آن‌ها تا تاریخ ۱۶ آذرماه دنبال خواهد شد.

رئیس پژوهشکده بین‌المللی عروة‌الوثقی خاطرنشان کرد: بازدید از اماکن متبرکه، دیدار با شخصیت‌های حوزوی و علما، بازدید از مراکز علمی و فرهنگی و شرکت در کلاس‌های آموزشی از جمله برنامه‌های سفر این افراد در ایران اسلامی است.

قبلی « علل و عوامل پیدایش آسیب های اجتماعی
بعدی انواع آسیب های اجتماعی و علل آنها »
*/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *