جزئیات تشییع پیکر سردار قلب ها در شهرهای ایران اسلامی


سپهر/ آیین های تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی و همراهانش پس از ورود به خاک کشورمان، در اهواز، مشهد مقدس، تهران و کرمان، با حضور دشمن شکن آحاد ملت انقلابی و شهید پرور برگزار می شود.

به گزارش سپهر، پیکر مطهر سردار سرافراز اسلام، محبوب قلب ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، شنبه شب به ایران اسلامی منتقل خواهد شد.

مردم اهواز صبح یک شنبه ساعت ۷ صبح، از میدان مولوی تا مصلای مهدیه امام خمینی(ره) پیکر پاک سردار دل‌ها را بر روی دستانشان تشییع خواهند کرد و پس از وداع با فرمانده شجاع، پیکر مطهر ایشان را راهی تهران و سپس مشهدالرضا(ع) می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی‌فقیه در خوزستان از عموم مردم دعوت کرد تا در مراسم باشکوه تشییع سردار سلیمانی، حضور به هم رسانده و از شخصیتی که همه دارایی خود را برای خدمت به اسلام، ایران و خوزستان همیشه مظلوم گذاشت، تجلیل و تقدیر کنند.

براساس گزارش های دریافتی، پس از وداع مردم خوزستان، پیکر سردار جبهه مقاومت به مشهدالرضا(ع) منتقل خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر فرمانده دلاور جبهه مقاومت و همرزمانش در مشهد مقدس، روز یکشنبه (۱۵ دی ماه) در جوار بارگاه منور و ملکوتی علی بن موسی الرضا (ع) برگزار می شود.

مراسم وداع با فرمانده شهید هم در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر خورشید هشتم برگزار می گردد و سپس پیکر مطهر به تهران منتقل خواهد شد.

همچنین در تهران نیز صبح روز دوشنبه(۱۶ دی ماه) مراسم تشییع و تجدید میثاق مردم انقلابی پایتخت با حاج قاسم عزیز برگزار می شود و سپس پیکر مطهر سرباز امت و ولایت در میان مردم ولایی قم تشیع شده و بعد از این شهر پیکر مطهر این سردار رشید اسلام به کرمان منتقل خواهد شد.

صبح روز سه شنبه(۱۷ دی ماه) نیز پیکر سردار بزرگ و پرافتخار اسلام در کرمان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.

قبلی « تکدی‌گری زیربنای آسیب‌ اجتماعی و نقش آن در گسترش بزهکاری و ناامنی
بعدی ترور ژنرال سلیمانی؛ قمار خطرناک ترامپ »
*/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *