فروردین ۲۰, ۱۳۹۹

آسیب‌های موجود در فضای مجازی نگران‌کننده است


سپهر/ وزیر کشور گفت: مقرر شده است در کارگروهی استفاده مثبت از فضای مجازی به صورت دقیق بررسی شود زیرا آسیب‌های موجود در این فضا نگران‌کننده است.

به گزارش سپهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه یکصد و بیست و هشتمین جلسه شورای اجتماعی کشور اظهار داشت: جلسه امروز در ادامه جلسه قبل برگزار شده و موضوع نهادهای دینی، همکاری و تأثیر آنها بر حوزه اجتماعی مورد بحث قرار گرفت.

وی بیان داشت: گزارش‌ها، نطرسنجی‌ها و پیمایش‌های علمی، تأثیر نهادهای دینی را بر حوزه‌های اجتماعی بالا نشان می‌دهد و در این جلسه طرح‌هایی ارائه شد و مقرر گردید به عنوان سند بالادستی همکاری بین نهادهای دینی در این حوزه با تقسیم کار مناسب در هر بخشی مشخص شود.

وزیر کشور افزود: گزارش دقیقی در مورد فضای مجازی و تأکید بر استفاده مثبت از آن ارائه شده است و آسیب‌های موجود در فضای مجازی نگران‌کننده است و مقرر شد کارگروهی معضلات و مشکلات مربوط به فضای مجازی را بررسی کرده و نکات مثبت آن را نیز ارائه کند.

رحمانی فضلی بیان کرد: گزارشی از حوزه علمیه خواهران داشتیم که مقرر شد همکاری میان آنها و آموزش و پرورش را بررسی کند تا از ظرفیت آنها در مدارس بهره بگیریم و درباره کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز به صورت عملی اقدامات لازم صورت گیرد.

وی یادآور شد: موضوع آسیب‌های اجتماعی را به شکل اجتماعی می‌توان حل کرد و ما باید نسبت به پیشگیری عمل کنیم.

قبلی « شبکه‌های اجتماعی عامل ترغیب جوانان به خشونت
بعدی «زورگویی و کتک‌کاری»؛ علت اصلی خودکشی جوانان در دنیا »
*/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *